BUGÜN: 21 KASIM 2019 ,PERŞEMBE
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI
YAYIN AKIŞI
  • 05:45 03:45 Belgesel Mega Yapılar
  • 06:45 04:45 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 08:45 06:45 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Program Huzura Doğru
  • 10:30 08:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 11:00 09:00 Belgesel Mega Yapılar
  • 11:45 09:45 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 10:30 Program Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 12:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 14:30 12:30 Program Seyyah-ı Fakir
  • 15:00 13:00 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 15:30 13:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 15:00 Belgesel Mega Yapılar
  • 18:00 16:00 Dizi Film Derya Deniz
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 19:45 17:45 Haber Ana Haber Canlı
  • 21:00 19:00 Belgesel Evrende Yolculuk
  • 21:30 19:30 Program Ekstra Futbol Canlı
  • 22:30 20:30 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 23:00 21:00 Belgesel Mega Yapılar
  • 00:00 22:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Program Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 00:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 01:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:30 01:30 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 04:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 05:00 03:00 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 05:45 03:45 Belgesel Mavi Dünya
  • 06:15 04:15 Belgesel Dünya Mirası Şehirler
  • 06:45 04:45 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 08:45 06:45 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Program Huzura Doğru
  • 10:30 08:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 11:00 09:00 Program Ekonomide Doğru Hesap Canlı
  • 11:45 09:45 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 10:00 Program Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 12:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 14:30 12:30 Dizi Film Karate Can
  • 15:00 13:00 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 15:30 13:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 15:00 Belgesel Mavi Dünya
  • 17:30 15:30 Belgesel Dünya Mirası Şehirler
  • 18:00 16:00 Dizi Film Derya Deniz
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 19:45 17:45 Haber Ana Haber Canlı
  • 21:00 19:00 Belgesel Evrende Yolculuk
  • 21:30 19:30 Dizi Film Beyaz Savaş
  • 22:30 20:30 Program Ekonomide Doğru Hesap Tekrar
  • 23:30 21:30 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 00:00 22:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Program Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 00:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 01:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:30 01:30 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 04:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 05:00 03:00 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 05:45 03:45 Belgesel Akdeniz Hazineleri
  • 06:15 04:15 Belgesel Kanarya Adaları
  • 06:45 04:45 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 08:45 06:45 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Program Huzura Doğru
  • 10:30 08:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 11:00 09:00 Belgesel Akdeniz Hazineleri
  • 11:30 09:30 Belgesel Kanarya Adaları
  • 11:45 09:45 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 10:30 Program Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 12:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 14:30 12:30 Dizi Film Zehra Ana
  • 15:00 13:00 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 15:30 13:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 15:00 Belgesel Akdeniz Hazineleri
  • 17:30 15:30 Belgesel Kanarya Adaları
  • 18:00 16:00 Dizi Film Derya Deniz
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 19:45 17:45 Haber Ana Haber Canlı
  • 21:00 19:00 Belgesel Evrende Yolculuk
  • 21:30 19:30 Dizi Film Kader
  • 22:30 20:30 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 23:00 21:00 Belgesel Akdeniz Hazineleri
  • 23:30 21:30 Belgesel Kanarya Adaları
  • 00:00 22:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Program Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 00:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 01:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:30 01:30 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 04:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 05:00 03:00 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 05:45 03:45 Belgesel Okyanusların Keşfi
  • 06:45 04:45 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 08:45 06:45 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Program Huzura Doğru
  • 10:30 08:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 11:00 09:00 Belgesel Okyanusların Keşfi
  • 11:45 09:45 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 10:30 Program Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 12:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 14:30 12:30 Dizi Film Kirve
  • 15:00 13:00 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 15:30 13:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 15:00 Belgesel Okyanusların Keşfi
  • 18:00 16:00 Dizi Film Derya Deniz
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 19:45 17:45 Haber Ana Haber Canlı
  • 21:00 19:00 Belgesel Evrende Yolculuk
  • 21:30 19:30 Dizi Film Sevginin Bittiği Yerde
  • 22:30 20:30 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 23:00 21:00 Belgesel Okyanusların Keşfi
  • 00:00 22:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Program Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 00:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 01:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:30 01:30 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 04:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 05:00 03:00 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 05:45 03:45 Belgesel Yaşam Savaşları
  • 06:45 04:45 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 08:45 06:45 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Program Huzura Doğru
  • 10:30 08:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 11:00 09:00 Belgesel Yaşam Savaşları
  • 11:45 09:45 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 10:30 Program Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 12:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 14:30 12:30 Dizi Film Bizim Kuruntu Ailesi
  • 15:00 13:00 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 15:30 13:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 15:00 Belgesel Yaşam Savaşları
  • 18:00 16:00 Dizi Film Derya Deniz
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 19:45 17:45 Haber Ana Haber Canlı
  • 21:00 19:00 Belgesel Evrende Yolculuk
  • 21:30 19:30 Dizi Film Mutlugiller
  • 22:30 20:30 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 23:00 21:00 Belgesel Yaşam Savaşları
  • 00:00 22:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Program Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 00:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 00:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:30 01:30 Belgesel Tarihin Akşını Değiştiren Olaylar
  • 04:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 05:00 03:00 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 05:45 03:45 Belgesel Vahşiler
  • 06:15 04:15 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam
  • 06:45 04:45 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Program Huzura Doğru
  • 10:30 08:30 Program Eğitim Koçu
  • 11:30 09:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 12:30 10:30 Belgesel Süper Duyular
  • 13:00 11:00 Program Kalp Dostu Yemekler
  • 13:30 11:30 Belgesel Vahşiler
  • 14:00 12:00 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam
  • 14:30 12:30 Belgesel Jao'nun Gizemli Dünyası
  • 15:00 13:00 Program İş Konuşalım
  • 16:00 14:00 Belgesel Kratt Kardeşler
  • 17:00 15:00 Belgesel Tarihin Belgeseli
  • 17:30 15:30 Program Ne Nerede?
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 19:45 17:45 Haber Ana Haber Canlı
  • 21:00 19:00 Belgesel Evrende Yolculuk
  • 21:30 19:30 Dizi Film İntizar
  • 22:30 20:30 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 23:00 21:00 Belgesel Vahşiler
  • 23:30 21:30 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam
  • 00:00 22:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Program Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 00:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 01:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:30 01:30 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 04:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 05:00 03:00 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 05:45 03:45 Belgesel Vahşiler
  • 06:15 04:15 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam
  • 06:45 04:45 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Program Huzura Doğru
  • 10:30 08:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 11:00 09:00 Program Şehir ve Yaşam
  • 11:30 09:30 Program Euro Trend
  • 12:30 10:30 Program Global Pazar
  • 13:00 11:00 Program Kalp Dostu Yemekler
  • 13:30 11:30 Belgesel Vahşiler
  • 14:00 12:00 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam
  • 14:30 12:30 Belgesel Jao'nun Gizemli Dünyası
  • 15:00 13:00 Program Seyyah-ı Fakir
  • 16:00 14:00 Belgesel Kratt Kardeşler
  • 17:00 15:00 Belgesel Aydemir Elgin ile Haberin Peşinde
  • 17:30 15:30 Belgesel Meslek Hikayeleri
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 19:45 17:45 Haber Ana Haber Canlı
  • 21:00 19:00 Belgesel Evrende Yolculuk
  • 21:30 19:30 Dizi Film Eltiler
  • 22:30 20:30 Belgesel Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 23:00 21:00 Belgesel Vahşiler
  • 23:30 21:30 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam
  • 00:00 22:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Program Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 00:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 01:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:30 01:30 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 04:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 05:00 03:00 Program Huzura Doğru Tekrar
KAPAT