BUGÜN: 19 AĞUSTOS 2017 ,CUMARTESI
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI CANLI YAYIN İZLE
YAYIN AKIŞI
  • 06:00 05:00 Belgesel Denizler ve Okyanuslar
  • 07:00 06:00 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 09:00 08:00 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Program Huzura Doğru
  • 10:00 09:00 Belgesel Denizler ve Okyanuslar
  • 11:00 10:00 Program Seyyah-ı Fakir
  • 12:00 11:00 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 11:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 14:00 13:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 15:00 14:00 Program Videokolik
  • 15:30 14:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Program Film Saati
  • 18:00 17:00 Haber Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 19:30 Dizi Film Bizim Ev
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 22:00 Belgesel Denizler ve Okyanuslar
  • 00:00 23:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 00:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 03:30 Program Film Saati Tekrar
  • 05:00 04:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 04:30 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 06:00 05:00 Belgesel Sıradışı Yaratıklar
  • 07:00 06:00 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 09:00 08:00 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Program Huzura Doğru
  • 10:00 09:00 Belgesel Sıradışı Yaratıklar
  • 11:00 10:00 Dizi Film Komşular
  • 12:00 11:00 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 11:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 14:00 13:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 15:00 14:00 Program Videokolik
  • 15:30 14:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Belgesel Minik Hayvan Günlükleri
  • 17:30 16:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 18:00 17:00 Haber Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 19:30 Dizi Film Kurt Kapanı
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 22:00 Belgesel Sıradışı Yaratıklar
  • 00:00 23:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 00:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 03:30 Dizi Film Kurt Kapanı Tekrar
  • 05:00 04:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 04:30 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 06:00 05:00 Belgesel Kratt Kardeşler
  • 07:00 06:00 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 09:00 08:00 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Program Huzura Doğru
  • 10:00 09:00 Belgesel Kratt Kardeşler
  • 11:00 10:00 Dizi Film Türkü Filmleri
  • 12:00 11:00 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 11:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 14:00 13:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 15:00 14:00 Program Videokolik
  • 15:30 14:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Belgesel Minik Hayvan Günlükleri
  • 17:30 16:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 18:00 17:00 Haber Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 19:30 Dizi Film Bizim Kuruntu Ailesi
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 22:00 Belgesel Kratt Kardeşler
  • 00:00 23:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 00:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 03:30 Program Gelişen Ekonomi Tekrar
  • 05:00 04:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 04:30 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 06:00 05:00 Belgesel Dünya Mirası Mekanlar
  • 07:00 06:00 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 09:00 08:00 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Program Huzura Doğru
  • 10:00 09:00 Belgesel Dünya Mirası Mekanlar
  • 11:00 10:00 Dizi Film İskele Sokak
  • 12:00 11:00 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 11:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 14:00 13:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 15:00 14:00 Program Videokolik
  • 15:30 14:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Belgesel Minik Hayvan Günlükleri
  • 17:30 16:30 Belgesel Barney'in Mercan Adaları
  • 18:00 17:00 Haber Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 19:30 Dizi Film Nilgün
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 22:00 Belgesel Dünya Mirası Mekanlar
  • 00:00 23:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 00:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 03:30 Dizi Film Nilgün Tekrar
  • 05:00 04:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 04:30 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 06:00 05:00 Belgesel Yaşam Savaşları
  • 07:00 06:00 Haber Günaydın Türkiye Canlı
  • 09:00 08:00 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Program Huzura Doğru
  • 10:00 09:00 Belgesel Yaşam Savaşları
  • 11:00 10:00 Dizi Film Zehra Ana
  • 12:00 11:00 Haber Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 11:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 14:00 13:00 Program Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 15:00 14:00 Program Videokolik
  • 15:30 14:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Program Film Saati
  • 18:00 17:00 Haber Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 19:30 Dizi Film Aşkına Eşkıya
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 22:00 Belgesel Yaşam Savaşları
  • 00:00 23:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 00:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 03:30 Dizi Film Aşkına Eşkıya Tekrar
  • 05:00 04:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 04:30 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 06:00 05:00 Belgesel Okyanusun Derinliklerine Yolculuk Tekrar
  • 06:30 05:30 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam Tekrar
  • 07:00 06:00 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Program Huzura Doğru
  • 10:00 09:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 11:00 10:00 Program Gelişen Ekonomi
  • 12:00 11:00 Program Sektörün Ritmi
  • 13:00 12:00 Program İşte Başarı
  • 13:30 12:30 Program Şehri Gündem
  • 14:00 13:00 Program Sektörün Yıldızları
  • 15:00 14:00 Program İş Konuşalım
  • 16:00 15:00 Program Film Saati
  • 17:00 16:00 Magazin Magazin Karnavalı
  • 18:00 17:00 Haber Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 19:30 Dizi Film Kirve
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 22:00 Belgesel Okyanusun Derinliklerine Yolculuk
  • 23:30 22:30 Belgesel Vahşi Doğada Yaşam
  • 00:00 23:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 00:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 03:30 Dizi Film Kirve Tekrar
  • 05:00 04:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 04:30 Program Huzura Doğru Tekrar
  • 06:00 05:00 Belgesel Dünyanın Gizemi Tekrar
  • 07:00 06:00 Çizgi Film Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Program Huzura Doğru
  • 10:00 09:00 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 11:00 10:00 Program Kalp Dostu Yemekler
  • 12:00 11:00 Belgesel Dünyanın Gizemi
  • 13:00 12:00 Program Oto Gusto
  • 13:30 12:30 Program Film Saati
  • 14:00 13:00 Program Sektörel Analiz
  • 15:00 14:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 17:30 16:30 Program Doğru Marka
  • 18:00 17:00 Haber Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 19:30 Program Seyyah-ı Fakir
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 22:00 Belgesel Dünyanın Gizemi
  • 00:00 23:00 Haber Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Belgesel Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 00:30 Program Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Türk Filmi Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 03:30 Program Seyyah-ı Fakir Tekrar
  • 05:00 04:00 Program Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 04:30 Program Huzura Doğru Tekrar
KAPAT