BUGÜN: 05 ŞUBAT 2023 ,PAZAR
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI
  • Gizemli Mutfak
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    10:30 TSİ 11:30

  • Ünlülerle Hayata Dair
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    11:15 TSİ 12:15

  • Doktorlar Konuşuyor
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    13:40 TSİ 14:40

  • Doğru Marka
    CUMARTESİ
    10:30 TSİ 11:30

  • Ekstra Futbol
    PAZARTESİ
    20:15 TSİ 21:15

  • Dijitalmod
    PAZAR
    21:00 TSİ 22:00

  • Türrk Filmi Kuşağı
    SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA
    20:15 TSİ 21:15

  • Çizgi Film Kuşağı
    HAFTA SONU
    06:00 TSİ 07:00

BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI
  • 07:00 05:00 Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Dekotrend
  • 10:00 08:00 Şef Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 11:30 09:30 Euro Trend
  • 12:00 10:00 Seyyah-I Fakir
  • 12:30 10:30 Nasuh İstanbuli Gündem
  • 13:00 11:00 Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 14:00 12:00 Global Perspective
  • 15:00 13:00 Seyyah-I Fakir
  • 16:00 14:00 Orhan Şanlı İle İşte Hayat
  • 17:00 15:00 Evlere Şenlik
  • 17:40 15:40 Komşular
  • 18:00 16:00 Dekotrend Tekrar
  • 18:30 16:30 Aşkına Eşkiya
  • 19:45 17:45 Ferhat Ünlü İle Hafta Sonu Ana Haber Canlı
  • 21:15 19:15 Kratt Kardeşler
  • 22:00 20:00 Dijitalmod
  • 23:00 21:00 Stüdyoda Futbol Canlı
  • 01:00 23:00 Ortaklar
  • 01:40 23:40 Ünlülerle Hayata Dair Tekrar
  • 02:15 00:15 Burada Her Şey Var Tekrar
  • 03:50 01:50 Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 04:30 02:30 Türk Filmi Kuşağı (Yeşilçam)
  • 05:50 03:50 Huzura Doğru
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Gizemli Mutfak Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Merhamet Yerli Dizi 
  • 20:15 / TSİ 21:15
    Ekstra Futbol Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Gizemli Mutfak Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Gurur Yerli Dizi 
  • 20:15 / TSİ 21:15
    Türrk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Gizemli Mutfak Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    İskele Sokak Yerli Dizi 
  • 20:15 / TSİ 21:15
    Türrk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Gizemli Mutfak Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Karate Can Yerli Dizi 
  • 20:15 / TSİ 21:15
    Türrk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Gizemli Mutfak Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:15 / TSİ 21:15
    Türrk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Doğru Marka Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Okyanusun Derinliklerine Yolculuk Belgesel 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Günah Yerli Dizi 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Ah Gurbet Yerli Dizi 
  • 15:00 / TSİ 16:00
    Ah Bir Zengin Olsam Yerli Dizi 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 20:15 / TSİ 21:15
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Evlere Şenlik Yerli Dizi 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Komşular Yerli Dizi 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Aşkına Eşkiya Yerli Dizi 
  • 20:15 / TSİ 21:15
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Dijitalmod Program 
KAPAT