BUGÜN: 14 HAZIRANE 2024 ,CUMA
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI
Kullanım Şartları
 • www.tgrteu.com veya distribütörlüğünü yaptığımız ürün ve hizmetlerin bilgilerini içeren tüm linkler (bundan sonra kısaca “TGRT EU Web Sitesi” olarak anılacaktır) Internet portalımıza eriştiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız sunduğumuz hizmet ve bilgiden kazançlı çıkarsınız ve özel veya profesyonel BT ortamınızı şekillendirmek için pek çok öneri bulursunuz. Aşağıdaki yazılı şartlarımızı başından sonuna kadar okumak için lütfen biraz zaman ayırın. İsterseniz bu metnin tamamını kopyalayabilir ve/veya yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

  1. Genel

  TGRT EU Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımı bu Kullanım Şartlarına bağlıdır. TGRT EU, herhangi bir anda ve bildirimde bulunmaksızın bu şartların değiştirilmesi, düzeltilmesi veya yerini başkalarının alması hakkını saklı tutar. Web sitesine erişmek veya onu kullanmak için siteye kayıt olarak veya kayıt olmadan girerek, Web sitesinin kullanımına temel olan şu anki Kullanım Şartları'nı kabul etmiş oluyorsunuz. TGRT EU Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımının riski size aittir.

  2. TGRT EU Web Sitesine Erişebilirlik

  Kullanıcı, TGRT EU'nun Web Sitesini sürekli olarak hazır bulundurma sorumluluğunu taşımadığını bilir. TGRT EU ayrıca, herhangi bir zamanda ve bildirmeksizin Web Sitesi operasyonunu kısmen veya tamamen durdurma veya ona erişimi belirli kullanıcılar veya tüm kullanıcılara sınırlama hakkını da saklı tutar.

  3. TGRT EU Web Sitesinin, İçeriğinin ve sağlanan Bilgilerin kullanımı

  TGRT EU tarafından kullanıcılara sağlanan bütün bilgiler herkese açıktır (aksi belirtilmedikçe) ve ücretsizdir. Her kullanıcı sağlanan bilgileri kendi kişisel ihtiyaçları için kullanabilir ve saklayabilir. Bilgiler veya resimlerin başka şekillerde veya ticari amaç içeren şekilde kullanımı, özellikle de kopyalanması, değiştirilmesi veya herhangi bir tipteki yayın veya reklamla entegre edilmesi, ancak TGRT EU'nun önceden izin vermesine bağlıdır. TGRT EU sitesinde yayımlanan tüm bilgi, belge ve resimler “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu”na tabi olup, kullanımı için kesinlikle TGRT EU’dan yazılı izin alınmalıdır. Aksi durum suç oluşturacak olup, TGRT EU her türlü maddi ve manevi haklarını T.C. kanunları ve distribütörlüğünü yaptığı firmalarla yaptığı anlaşmalar çerçevesinde arama hakkına sahip olup, TGRT EU Web sitesi veya bağlı tüm linkler, Web Sitelerini ziyaret eden kullanıcılar işbu şartları, herhangi bir itiraza gerek duymaksızın kabul etmiş sayılırlar.

  4. Üçüncü Parti Linkleri/İçerikleri ve Bilgileri

  TGRT EU Web Sitesi, üçüncü parti web siteleri-sayfalarına linkler ve referanslar içerebilir. TGRT EU, böyle web sayfalarındaki içerik veya bilgiler üzerinde bir kontrole sahip olmadığından, böyle web sayfalarının içeriğinin sorumluluğunu taşımaz veya böyle web siteleri ve içeriklerine ilişkin uyarılarda bulunmaz. TGRT EU, TGRT EU Web sitesinde, iş ortaklarından herhangi biri tarafından sağlanan bilgiler de dahil olmak üzere, üçüncü parti bilgi olarak sunulan bilgilerin kalitesinden, doğruluğundan ve tamlığından da sorumlu değildir.

  5. Yazılım İndirme

  Eğer yazılım indirilmek üzere TGRT EU tarafından sağlanmışsa, böyle bir yazılımın kısmen veya tümüyle kullanımı, yasal tedarikçisinin veya üreticisinin uygun lisans şartlarına bağlıdır (lisans anlaşması). Bu şartlar, yazılımla birlikte geleceklerdir veya yazılımın üreticisinden/yasal tedarikçisinden elde edilebilirler. Genelde kullanıcı, sağlanan uygun lisans şartlarını kabul etmeksizin böyle bir yazılımı kuramayacaktır.

  İndirilmek üzere sağlanan yazılım, sadece özel kullanım veya test amaçlı kullanım için sağlanmaktadır. Diğer şekillerde kullanımları suçtur ve medeni kanuna tabiidir. Zorunlu kullanım hakları, bölgeye uygun özel yasa çerçevesinden etkilenmeksizin olduğu gibi korunur.

  TGRT EU, doğrudan veya dolaylı olarak indirilen veri dosyalarının kullanımından kaynaklanan zararlardan sorumlu değildir.

  6. Bilgisayar Virüsleri Hakkında Önemli Duyuru

  Her ne kadar TGRT EU, TGRT EU Web Sitesini virüslerden korumak için her çabayı gösterse de, virüssüzlük konusunda herhangi bir garanti veremez. Kullanıcı kendini korumak için özel güvenlik önlemleri almak için gerekli adımları atmalı ve herhangi bir bilgi, yazılım veya doküman indirmeden önce bir virüs tarayıcı kullanmalıdır.

  7. Şifre Kullanımı ve Sorumluluğu Kuralları

  Web Sitesinin kullanımı için alınması gereken böyle şifrelerin kullanımına gelince, kullanıcı, herhangi bir şifrenin güvenli olarak kullanılması ve kötüye kullanımının engellenmesinden kendisi sorumludur. Kullanıcı, bu şifrenin izinsiz bir üçüncü parti kişi tarafından erişilebildiğini veya kötü amaçla kullanılabileceğini farkettiği durumlarda, hemen TGRT EU'yu bu durumdan haberdar etmelidir. TGRT EU da o zaman şifrenin kullanımını engellemek için gerekli önlemleri alır. Yukarıda bahsedilmiş olsa da yinede belirtelim, TGRT EU, şifrenin herhangi bir kötü amaçlı kullanımının bir TGRT EU çalışanı veya birlikte çalıştığı üçüncü parti birinin ihmali veya kasıtlı davranışları yoluyla zarara yol açılmaksızın, herhangi bir anlaşma, haksız kullanım veya Kişisel Şifrelerin kötü kullanımından doğan zararlar için uygulanabileceği düşülen herhangi bir yasal teori açısından sorumlu değildir. TGRT EU'nun haklarının saklı olmasına ek olarak, herhangi bir anda özel nedenler göstermeksizin, Kullanıcı Verilerini bloke ederek, Kullanıcının şifre ile korunan alana erişimini iptal edebilir veya sınırlayabilir.

  8. Sorumluluk Sınırları

  TGRT EU, kanuni olarak zorunlu olmadıkça, özellikle kar kaybı, operasyonların iptali, operasyonların durması veya veri kaybı gibi durumlardan kesinlikle sorumlu değildir. Sorumluluk kanuna göre zarar veren olay başına € 10.000,- 'dan maksimum toplam € 50.000,-'ya kadar sınırlanmış olsa da, bu şartlarda böyle bir sınırlama yoktur.

  9. Yargı Yetkisi/ Uygun Kanun

  TGRT EU Web Sitesi, sadece TGRT EU'in iş yaptığı ülkelerde çalıştırılır ve yönetilir. TGRT EU, TGRT EU Web Sitesindeki bilgi, belge, resim, yazılım ve/ya dokümanları, diğer ülkelerde izlenmesi veya dosya indirilmesi için özelleştirip hazır hale getirmez. Eğer Kullanıcı TGRT EU Web Sitesine diğer ülkelerden ulaşırsa, tüm yerel yasalara uygunluk açısından sorumluluk kendisine aittir. Böyle içeriklerin yasadışı kabul edildiği ülkelerden TGRT EU Web Sitesinin bilgilerine, yazılımlarına ve/veya dokümanlarına erişim açıkça yasaktır.

  Bu Kullanım Şartları Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve TGRT EU’nun distribütörlüğünü yaptığı şirketlerin Gizlilik ve Kullanım Şartları çerçevesince düzenlenmiş ve bu şartlara göre denetlenmektedir. Bu Kullanım Şartlarına ilişkin bütün anlaşmazlıklarda çözüm için yargı yeri olarak taraflar arasında Türkiye kabul edilmelidir.

KAPAT