BUGÜN: 14 HAZIRANE 2024 ,CUMA
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI
  • Huzura Doğru
    HER GÜN
    05:30 TSİ 06:30

  • Değişim Başlasın
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    10:30 TSİ 11:30

  • Ünlülerle Hayata Dair
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    11:15 TSİ 12:15

  • Doktorlar Konuşuyor
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    13:40 TSİ 14:40

  • Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    14:20 TSİ 15:20

  • Emre Diner İle Dünyada Bugün
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    16:00 TSİ 17:00

  • Çözen Kazanır
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    20:00 TSİ 21:00

  • Doğru Marka
    CUMARTESİ
    10:30 TSİ 11:30

  • Çizgi Film Kuşağı
    HAFTA SONU
    06:00 TSİ 07:00

BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI
  • 07:00 06:00 Cem Küçük İle Günaydın Türkiye Canlı
  • 10:00 09:00 Bilmedikleriniz Canlı
  • 11:30 10:30 Değişim Başlasın
  • 12:15 11:15 Ünlülerle Hayata Dair
  • 13:00 12:00 Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 13:00 Seyyah-ı Fakir
  • 14:40 13:40 Doktorlar Konuşuyor
  • 15:20 14:20 Şef Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Emre Diner İle Dünyada Bugün Canlı
  • 18:15 17:15 Seyyah-ı Fakir
  • 19:15 18:15 Derya Deniz
  • 19:45 18:45 Tuna Öztunç İle Ana Haber Bülteni Canlı
  • 21:00 20:00 Çözen Kazanır Canlı
  • 21:30 20:30 Emlak Dünyası Kıbrıs
  • 22:00 21:00 Medya Kritik Canlı
  • 23:30 22:30 Yakup Sağlam İle Her Gece Canlı
  • 01:00 00:00 Emlak Dünyası Kıbrıs Tekrar
  • 01:30 00:30 Ünlülerle Hayata Dair Tekrar
  • 02:10 01:10 Burada Her Şey Var Tekrar
  • 03:10 02:10 Seyyah-ı Fakir Tekrar
  • 04:10 03:10 Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 04:40 03:40 Dekotrend Tekrar
  • 05:10 04:10 Şef Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 06:30 05:30 Huzura Doğru
  • 05:30 / TSİ 06:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:15 / TSİ 18:15
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Çözen Kazanır Program 
  • 05:30 / TSİ 06:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:15 / TSİ 18:15
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Çözen Kazanır Program 
  • 05:30 / TSİ 06:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:15 / TSİ 18:15
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Çözen Kazanır Program 
  • 05:30 / TSİ 06:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:15 / TSİ 18:15
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Çözen Kazanır Program 
  • 05:30 / TSİ 06:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:15 / TSİ 18:15
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Çözen Kazanır Program 
  • 05:30 / TSİ 06:30
    Huzura Doğru Program 
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Doğru Marka Program 
  • 11:00 / TSİ 12:00
    Güneşe Doğru Yerli Dizi 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Merhamet Yerli Dizi 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Hicran Yarası Yerli Dizi 
  • 15:00 / TSİ 16:00
    Aşkına Eşkiya Yerli Dizi 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kirve Yerli Dizi 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 18:15 / TSİ 19:15
    Eltiler Yerli Dizi 
  • 05:30 / TSİ 06:30
    Huzura Doğru Program 
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Kılıbıklar Mahallesi Yerli Dizi 
  • 12:20 / TSİ 13:20
    Günah Yerli Dizi 
  • 13:30 / TSİ 14:30
    Süt Kardeşler Yerli Dizi 
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Zehra Ana Yerli Dizi 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Komşular Yerli Dizi 
KAPAT