BUGÜN: 22 ŞUBAT 2024 ,PERŞEMBE
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI
  • Huzura Doğru
    HER GÜN
    05:00 TSİ 06:00

  • Değişim Başlasın
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    10:30 TSİ 11:30

  • Ünlülerle Hayata Dair
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    11:15 TSİ 12:15

  • Doktorlar Konuşuyor
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    13:40 TSİ 14:40

  • Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    14:20 TSİ 15:20

  • Emre Diner İle Dünyada Bugün
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    16:00 TSİ 17:00

  • Orkun Yazgan İle Son Nokta
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    22:00 TSİ 23:00

  • Doğru Marka
    CUMARTESİ
    10:30 TSİ 11:30

  • K-Pop Magazin
    CUMARTESİ
    11:00 TSİ 12:00

  • Türk Filmi Kuşağı
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    17:30 TSİ 18:30

  • Çizgi Film Kuşağı
    HAFTA SONU
    06:00 TSİ 07:00

BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI
  • 07:00 05:00 Cem Küçük İle Günaydın Türkiye Canlı
  • 10:00 08:00 Bilmedikleriniz Canlı
  • 11:30 09:30 Değişim Başlasın
  • 12:15 10:15 Ünlülerle Hayata Dair
  • 13:00 11:00 Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 12:00 Seyyah-I Fakir
  • 14:40 12:40 Doktorlar Konuşuyor
  • 15:20 13:20 Şef Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 15:00 Emre Diner İle Dünyada Bugün Canlı
  • 18:00 16:00 Meslek Hikayeleri
  • 18:30 16:30 Türk Filmi Kuşağı (Yeşilçam)
  • 19:15 17:15 Avrupa'da İş Dünyası
  • 19:45 17:45 Tuna Öztunç İle Ana Haber Bülteni Canlı
  • 21:00 19:00 Gündem Özel Canlı
  • 23:00 21:00 Orkun Yazgan İle Son Nokta Canlı
  • 01:00 23:00 Değişim Başlasın Tekrar
  • 01:30 23:30 Ünlülerle Hayata Dair Tekrar
  • 02:10 00:10 Burada Her Şey Var Tekrar
  • 03:10 01:10 Seyyah-I Fakir Tekrar
  • 03:40 01:40 Meslek Hikayeleri Tekrar
  • 04:10 02:10 Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 04:40 02:40 Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 06:00 04:00 Huzura Doğru
  • 05:00 / TSİ 06:00
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Orkun Yazgan İle Son Nokta Program 
  • 05:00 / TSİ 06:00
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Orkun Yazgan İle Son Nokta Program 
  • 05:00 / TSİ 06:00
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Orkun Yazgan İle Son Nokta Program 
  • 05:00 / TSİ 06:00
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Orkun Yazgan İle Son Nokta Program 
  • 05:00 / TSİ 06:00
    Huzura Doğru Program 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 11:15 / TSİ 12:15
    Ünlülerle Hayata Dair Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Şef Abdullah Usta Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Emre Diner İle Dünyada Bugün Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Orkun Yazgan İle Son Nokta Program 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Güneşe Doğru Yerli Dizi 
  • 00:30 / TSİ 01:30
    Zehra Ana Yerli Dizi 
  • 05:00 / TSİ 06:00
    Huzura Doğru Program 
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Doğru Marka Program 
  • 11:00 / TSİ 12:00
    K-Pop Magazin Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Değişim Başlasın Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Aşkına Eşkiya Yerli Dizi 
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Annemi İstiyorum Yerli Dizi 
  • 15:00 / TSİ 16:00
    Hatıralar Yerli Dizi 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 17:00 / TSİ 18:00
    Eltiler Yerli Dizi 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Güneşe Doğru Yerli Dizi 
  • 00:30 / TSİ 01:30
    Zehra Ana Yerli Dizi 
  • 05:00 / TSİ 06:00
    Huzura Doğru Program 
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Derya Deniz Yerli Dizi 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Komşular Yerli Dizi 
  • 17:30 / TSİ 18:30
    Türk Filmi Kuşağı Sinema 
KAPAT