TODAY: 26 SEPTEMBER 2021 ,SUNDAY
Türkçe English
REPETITION OF PROGRAMMES
  • Huzura Doğru
    EVERY WEEKDAY
    08:30 TSİ 09:30

  • Burada Her Şey Var
    EVERY WEEKDAY
    12:00 TSİ 13:00

  • Doktorlar Konuşuyor
    EVERY WEEKDAY
    13:40 TSİ 14:40

  • Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı
    EVERYDAY
    14:20 TSİ 15:20

  • Kalp Dostu Yemekler
    WEEKEND
    12:00 TSİ 13:00

  • Türk Filmleri
    EVERYDAY
    20:00 TSİ 21:00

  • Çizgi Film Kuşağı
    EVERYDAY
    07:45 TSİ 08:45

TODAY’S FLOWCHART
  • 07:00 06:00 05:00 Cartoon Cartoon
  • 09:30 08:30 07:30 Huzura Doğru Program
  • 10:00 09:00 08:00 Anatolian Kitcheb With Chief Abdullah Program
  • 11:30 10:30 09:30 Euro Trend Program
  • 12:00 11:00 10:00 Global Pazar Program
  • 12:30 11:30 10:30 Serap Sarıkaya İle 1 Başarı Hikayesi Program
  • 13:00 12:00 11:00 Kalp Dostu Yemekler Program
  • 14:00 13:00 12:00 Sektörün Yıldızları Program
  • 14:30 13:30 12:30 Secret Creatures Of Jao Documentarie
  • 15:00 14:00 13:00 Seyyah-I Fakir Program
  • 16:00 15:00 14:00 Kratts' Creatures Documentarie
  • 17:00 16:00 15:00 Documented History Documentarie
  • 17:30 16:30 15:30 Job Stories Documentarie
  • 18:00 17:00 16:00 Yaşam Rehberi Program
  • 18:30 17:30 16:30 Aşkın Dağlarda Gezer Turkish Serial
  • 19:45 18:45 17:45 Evening News News
  • 21:00 20:00 19:00 Yeşilçam Türk Filmi Kuşağı Turkish Movie
  • 23:00 22:00 21:00 Soccer İn Studio Program
  • 01:00 00:00 23:00 Şef Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program
  • 02:30 01:30 00:30 Burada Her Şey Var Program
  • 03:15 02:15 01:15 Doktorlar Konuşuyor Program
  • 04:00 03:00 02:00 Yeşilçam Türk Filmi Kuşağı Turkish Movie
  • 05:00 04:00 03:00 Huzura Doğru Program
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri FILMS 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Bizim Kuruntu Ailesi Turkish Serial 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri FILMS 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Tirvana Turkish Serial 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri FILMS 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Kurt Kapanı Turkish Serial 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri FILMS 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 09:00 / TSİ 10:00
    Dünya Mirası Şehirler Documentary 
  • 09:45 / TSİ 10:45
    Vahşiler Documentary 
  • 10:10 / TSİ 11:10
    Okyanusun Derinliklerine Yolculuk Documentary 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Bizim Ev Turkish Serial 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri FILMS 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Süper Duyular Documentary 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kalp Dostu Yemekler Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kafessiz Yaşam Documentary 
  • 13:30 / TSİ 14:30
    Jao'nun Gizemli Dünyası Documentary 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 15:00 / TSİ 16:00
    Kratt Kardeşler Documentary 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Documentary 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Bizim Ev Turkish Serial 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri FILMS 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kalp Dostu Yemekler Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kafessiz Yaşam Documentary 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Vahşi Doğada Yaşam Documentary 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 15:00 / TSİ 16:00
    Kratt Kardeşler Documentary 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Documentary 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Meslek Hikayeleri Documentary 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri FILMS