TODAY: 23 SEPTEMBER 2018 ,SUNDAY
Türkçe English
REPETITION OF PROGRAMMES WATCH LIVE
  • Doktorlar Konuşuyor
    EVERY WEEKDAY
    13:00 TSİ 14:00

  • Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı
    EVERY WEEKDAY
    14:30 TSİ 15:30

  • Film Saati
    FRIDAY
    16:00 TSİ 17:00

  • Ekstra Futbol
    MONDAY
    20:00 TSİ 21:00

  • Kalp Dostu Yemekler
    SUNDAY
    11:30 TSİ 12:30

  • Çizgi Film Kuşağı
    EVERYDAY
    08:00 TSİ 09:00

  • Huzura Doğru
    EVERY WEEKDAY
    08:30 TSİ 09:30

TODAY’S FLOWCHART
  • 05:45 04:45 03:45 Seas & Oceans Documentarie
  • 06:45 05:45 04:45 Cartoons Cartoon
  • 09:30 08:30 07:30 Huzura Doğru Program
  • 10:30 09:30 08:30 Big Turkey Program
  • 11:30 10:30 09:30 Euro Trend Program
  • 12:30 11:30 10:30 Heart Friendly Foods Program
  • 13:30 12:30 11:30 Wild Ones Documentarie
  • 14:00 13:00 12:00 Sektörel Analiz Program
  • 15:00 14:00 13:00 The Discovery of The Oceans Documentarie
  • 16:00 15:00 14:00 Kratts' Creatures Documentarie
  • 17:00 16:00 15:00 Documentary of History Documentarie
  • 17:30 16:30 15:30 The Profession Stories Documentarie
  • 18:00 17:00 16:00 Prime News News
  • 19:00 18:00 17:00 Firar Turkish Serial
  • 20:00 19:00 18:00 The World From Above Documentarie
  • 20:30 19:30 18:30 Seyyah-ı Fakir Turkish Serial
  • 21:30 20:30 19:30 Cosmic Vistas Documentarie
  • 22:00 21:00 20:00 Türkü Filmleri Turkish Serial
  • 23:00 22:00 21:00 Seas & Oceans Documentarie
  • 00:00 23:00 22:00 Nightly News News
  • 01:00 00:00 23:00 Events That Changed the Course Of History Documentarie
  • 01:30 00:30 23:30 Anatolian Kitchen with Chief Abdullah Program
  • 03:00 02:00 01:00 The World From Above Documentarie
  • 04:00 03:00 02:00 Seyyah-ı Fakir Program
  • 04:30 03:30 02:30 Doctors Speaking Program
  • 05:00 04:00 03:00 Huzura Doğru Program
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Documentary 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Documentary 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Documentary 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Turkish Serial 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 19:30 / TSİ 20:30
    Ah Bir Zengin Olsam Turkish Serial 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Ekstra Futbol Program 
  • 20:30 / TSİ 21:30
    Evrende Yolculuk Documentary 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Türkü Filmleri Turkish Serial 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Mega Yapılar Documentary 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Documentary 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:00 / TSİ 11:00
    Komşular Turkish Serial 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Documentary 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Documentary 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Turkish Serial 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 19:30 / TSİ 20:30
    Kirve Turkish Serial 
  • 20:30 / TSİ 21:30
    Evrende Yolculuk Documentary 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Türkü Filmleri Turkish Serial 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Mavi Dünya Documentary 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Documentary 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Documentary 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Documentary 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Turkish Serial 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 20:30 / TSİ 21:30
    Evrende Yolculuk Documentary 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Türkü Filmleri Turkish Serial 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünya Mirası Şehirler Documentary 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Documentary 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Documentary 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Documentary 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Turkish Serial 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Türkü Filmleri Turkish Serial 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Okyanusun Gizemli Yerleri Documentary 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Documentary 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:15 / TSİ 11:15
    Bizim Kuruntu Ailesi Turkish Serial 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Documentary 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Film Saati Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Documentary 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Turkish Serial 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 19:30 / TSİ 20:30
    Aşkına Eşkıya Turkish Serial 
  • 20:30 / TSİ 21:30
    Evrende Yolculuk Documentary 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Türkü Filmleri Turkish Serial 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Kafessiz Yaşam Documentary 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Documentary 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 11:00 / TSİ 12:00
    Sıradışı Yaratıklar Documentary 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Documentary 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Meslek Hikayeleri Documentary 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Aynı Çatı Altında Turkish Serial 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 19:30 / TSİ 20:30
    İskele Sokak Turkish Serial 
  • 20:30 / TSİ 21:30
    Evrende Yolculuk Documentary 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Türkü Filmleri Turkish Serial 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Documentary 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Cartoon 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Kalp Dostu Yemekler Program 
  • 12:30 / TSİ 13:30
    Vahşiler Documentary 
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Okyanusların Keşfi Documentary 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Documentary 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Meslek Hikayeleri Documentary 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Büyükannenin Konağı Turkish Serial 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Documentary 
  • 19:30 / TSİ 20:30
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:30 / TSİ 21:30
    Evrende Yolculuk Documentary 
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Türkü Filmleri Turkish Serial 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Denizler ve Okyanuslar Documentary