BUGÜN: 18 MAYIS 2021 ,SALI
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI
  • Huzura Doğru
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    08:30 TSİ 09:30

  • Burada Her Şey Var
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    12:00 TSİ 13:00

  • Doktorlar Konuşuyor
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    13:40 TSİ 14:40

  • Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı
    HER GÜN
    14:20 TSİ 15:20

  • Kalp Dostu Yemekler
    HAFTA SONU
    12:00 TSİ 13:00

  • Türk Filmleri
    HER GÜN
    20:00 TSİ 21:00

  • Çizgi Film Kuşağı
    HER GÜN
    07:45 TSİ 08:45

BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI
  • 07:00 06:00 Günaydın Türkiye Canlı
  • 09:00 08:00 Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Huzura Doğru
  • 10:30 09:30 Barney'in Mercan Adaları
  • 11:00 10:00 Bilim Ve İnsan
  • 11:30 10:30 Bizim Kiler
  • 12:00 11.00 Öğle Haberleri Canlı
  • 12:10 11:10 Ünlülerle Hayata Dair
  • 13:00 12:00 Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:40 13:40 Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 15:20 14:20 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Seyyah-ı Fakir
  • 18:00 17:00 Bizim Kuruntu Ailesi
  • 19:00 18:00 Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 19:45 18:45 Ana Haber Canlı
  • 21:00 20:00 Ekstra Futbol Canlı
  • 22:30 21:30 Yeşilçam Türk Filmi Kuşağı
  • 00:00 00:00 Gece Haberleri Tekrar
  • 00:30 00:30 ünlülerle Hayata Dair Tekrar
  • 01:15 00:15 Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:30 01:30 Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 03:00 02:00 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 05:00 04:00 Huzura Doğru Tekrar
  • 05:45 04:45 Yeşilçam Türk Filmi Kuşağı
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Ekstra Futbol Program 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Bizim Kuruntu Ailesi Yerli Dizi 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Tirvana Yerli Dizi 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Kurt Kapanı Yerli Dizi 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:40 / TSİ 14:40
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Bizim Ev Yerli Dizi 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 09:30 / TSİ 10:30
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Süper Duyular Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kalp Dostu Yemekler Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kafessiz Yaşam Belgesel 
  • 13:30 / TSİ 14:30
    Jao'nun Gizemli Dünyası Belgesel 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Belgesel 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Bizim Ev Yerli Dizi 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 07:45 / TSİ 08:45
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 09:30 / TSİ 10:30
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kalp Dostu Yemekler Program 
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Kafessiz Yaşam Belgesel 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Vahşi Doğada Yaşam Belgesel 
  • 14:20 / TSİ 15:20
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Belgesel 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Türk Filmleri Sinema 
KAPAT