BUGÜN: 21 KASIM 2018 ,ÇARŞAMBA
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI CANLI YAYIN İZLE
  • Burada Her Şey Var
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    11:30 TSİ 12:30

  • Film Saati
    CUMA
    16:00 TSİ 17:00

  • Ekstra Futbol
    PAZARTESİ
    20:00 TSİ 21:00

  • Doktorlar Konuşuyor
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    13:00 TSİ 14:00

  • Türk Filmleri
    HER GÜN
    18:30 TSİ 19:30

  • Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    14:30 TSİ 15:30

  • Kalp Dostu Yemekler
    PAZAR
    11:30 TSİ 12:30

  • Çizgi Film Kuşağı
    HER GÜN
    08:00 TSİ 09:00

  • Huzura Doğru
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    08:30 TSİ 09:30

BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI
  • 05:45 04:45 Günaydın Türkiye Canlı
  • 08:45 07:45 Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 08:30 Huzura Doğru
  • 10:30 09:30 Dünya Mirası Şehirler
  • 11:15 10:15 Türkü Filmleri
  • 11:45 10:45 Öğle Haberleri Canlı
  • 12:30 11:30 Burada Her Şey Var Canlı
  • 14:00 13:00 Doktorlar Konuşuyor Canlı
  • 15:00 14:00 Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 15:30 14:30 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Canlı
  • 17:00 16:00 Kratt Kardeşler
  • 18:00 17:00 Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 18:00 Eltiler
  • 19:30 18:30 Türk Filmi Kuşağı
  • 21:00 20:00 Dünyayı Kuş Bakışı Seyir
  • 21:30 20:30 Türk Filmi Kuşağı
  • 22:30 21:30 Evrende Yolculuk
  • 23:00 22:00 Dünya Mirası Şehirler
  • 00:00 23:00 Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 00:00 Burada Her Şey Var Tekrar
  • 02:00 01:00 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 02:00 Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 03:30 02:30 Türk Filmi Kuşağı
  • 04:30 03:30 Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:00 04:00 Huzura Doğru Tekrar
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Yerli Dizi 
  • 18:30 / TSİ 19:30
    Türk Filmleri Sinema 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 20:00 / TSİ 21:00
    Ekstra Futbol Program 
  • 21:30 / TSİ 22:30
    Evrende Yolculuk Belgesel 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Mega Yapılar Belgesel 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:00 / TSİ 11:00
    Komşular Yerli Dizi 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Yerli Dizi 
  • 18:30 / TSİ 19:30
    Türk Filmleri Sinema 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 21:30 / TSİ 22:30
    Evrende Yolculuk Belgesel 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Mavi Dünya Belgesel 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:15 / TSİ 11:15
    Türkü Filmleri Yerli Dizi 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Yerli Dizi 
  • 18:30 / TSİ 19:30
    Türk Filmleri Sinema 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 21:30 / TSİ 22:30
    Evrende Yolculuk Belgesel 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Dünya Mirası Şehirler Belgesel 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Yerli Dizi 
  • 18:30 / TSİ 19:30
    Türk Filmleri Sinema 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Okyanusun Gizemli Yerleri Belgesel 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 10:15 / TSİ 11:15
    Bizim Kuruntu Ailesi Yerli Dizi 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Burada Her Şey Var Program 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Film Saati Program 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Eltiler Yerli Dizi 
  • 18:30 / TSİ 19:30
    Türk Filmleri Sinema 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 21:30 / TSİ 22:30
    Evrende Yolculuk Belgesel 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Kafessiz Yaşam Belgesel 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Süper Duyular Belgesel 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Vahşi Doğada Yaşam Belgesel 
  • 13:30 / TSİ 14:30
    Jao'nun Gizemli Dünyası Belgesel 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Belgesel 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Aşkına Eşkıya Yerli Dizi 
  • 18:30 / TSİ 19:30
    Türk Filmleri Sinema 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 21:30 / TSİ 22:30
    Evrende Yolculuk Belgesel 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Sıradışı Yaratıklar Belgesel 
  • 00:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 08:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Kalp Dostu Yemekler Program 
  • 12:30 / TSİ 13:30
    Vahşiler Belgesel 
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Vahşi Doğada Yaşam Belgesel 
  • 13:30 / TSİ 14:30
    Jao'nun Gizemli Dünyası Belgesel 
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Okyanusların Keşfi Belgesel 
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Tarihin Belgeseli Belgesel 
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Meslek Hikayeleri Belgesel 
  • 18:00 / TSİ 19:00
    Seyyah-ı Fakir Program 
  • 18:30 / TSİ 19:30
    Türk Filmleri Sinema 
  • 19:00 / TSİ 20:00
    Dünyayı Kuş Bakışı Seyir Belgesel 
  • 21:30 / TSİ 22:30
    Evrende Yolculuk Belgesel 
  • 22:00 / TSİ 23:00
    Denizler ve Okyanuslar Belgesel 
KAPAT